Camdaki Kız

Camdaki Kız Gülcihan’dan Acı Haber Az Önce Geldi. Camdaki Kız dizisinde sevilen oyuncu Gülcihan karakterli Devrim Yakut yasama veda etmesi dizi hayranları başta olmak üzere herkesi derinden üzdü. Geçirdiği rahatsızlık sonrası bir daha iyileşemedi .Kanal D ekranlarında dizi severlerin beğenisine yayılan

Editor: Haber Editörü
05 Mayıs 2023 - 22:59

Camdaki Kız dizisinde ayrılıklara bir yenisi daha ekleniyor! Dizide, Devrim Yakut’un yaşam verilen Gülcihan, ölümcül bir hastalığa yakalandığı öğrenilmişti. Ailesi ile veda eden Gülcihan öldü mü, namacıyla diziden ayrıldı? Devrim Yakut kimdir? Fenomen dizi Camdaki Kız’da Devrim Yakut’un can verilen Gülcihan karakterinin amansız bir hastalığa yakalandığı hekimler doğrultusundan açıklanmıştı.

Durumu süratle kötüye giden Gülcihan’ın 77. bölgede eşi, çocukları ve sevdikleri ile vedası izleyene duygu dolu anlar yaşattı. Ekrana gelen sahnelerde ise Gülcihan’ın yaşama veda ettiği ve Rafet’in gözyaşları ile ona sarıldığı görülüyor. Usta ismin canlandırdığı Gülcihan karakteri Camdaki Kız’a veda etti. Metin’in babalık itirafı Nalan’ı şok eder ve Metin’den uzaklaşır. Ne Hayri ne de başkasını görmek istemez. Türkan ise kızlarla Nalan’a geldiğinde, Nalan onu reddedemez ve Türkan’ın şefkati çok hoşuna gider ve Türkan’a okuma yazma öğretmek amacıyla işe koyulur. Muzo, Nalan’ın Hayri ile birlikte olduğunu Sedat’a itiraf etmek mecburiyetinde kalır ama Sedat’tan beklemediği bir reaksiyon alır. Billur’la Muzo ise mühim bir karar alırlar. Koroğlu Konağı’nda hep birlikte yenen akşam yemeğinde Sedat, Nalan’ın eksikliğini derinden hisseder. Gülcihan ise herkesle ayrı ayrı helalleşir. Sedat, Nalan’ın evinin önünde beklerken konakta da beklenmeyen bir ilerleme yaşanır. Seher Devrim Yakut, 27 Mayıs 1968 tarihinde dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nden 1992 senesinde mezun oldu. Önce tiyatro kuramları, sonra da oyunculuk eğitimi aldı. 1994 senesinde Adana Devlet Tiyatrosu kadrosuna katıldı ve 2003 senesine dek burada çalıştı. Kuruculuğunda varolduğu Adana Tiyatro Atölyesi’nde vazife aldı. Bu kurumda oyunculuğun yanı sıra üretici ve eğitmen olarak da çalışmalar yürüttü. 2003 senesinde Ankara Devlet Tiyatrosu’na atandı. 2005 senesinden bu yana Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nde esas oyunculuk dersleri veriyor. Yakut, 2007’de Ankara Devlet Tiyatrosu müdür yardımcılığı, 2007-2008 yılarında Ankara Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü vazifesini yürütmüştür. 2006-2007 tiyatro sezonunda Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’na konuk oyuncu olarak katılmıştır. Bir devre Bahçeşehir Üniversitesi’nde Yüksek Lisans programında ve Das Das Akademi’de de oyunculuk dersleri verdi. 2016 senesinde Devlet Tiyatroları’ndan emekli oldu. Oyunculuğun birlikteinde 2021 senesinde ilk hikâye kitabı olan Aklımın Aynalı Çarşısı yayınlandı. Oyuncu Devrim Yakut, 2012 senesinden bu yana Alper Kut ile dünyaevine girdi.