Meral Akşener’den

Meral Akşener’den

Meral Akşener’den Şok Muharrem İnce Çıkışı Geldi. Meral Akşener’den Muharrem İnce açıklaması! ters köşe yaptı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı canlı yayında CHP’lilerin lincine uğrayan Muharrem İnce hakkında konuştu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, tv100 canlı yayınında Ece Üner’in sorularını yanıtladı.

Editor: Haber Editörü
07 Mayıs 2023 - 01:25

Meral Akşener, Memleket Partisi Genel Başkanı Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile ilgili ilgi çeken ifadeler kullandı. Akşener, Muharrem İnce’ye reaksiyon gösteren CHP’lileri eleştirdi.

Muharrem İnce’nin lince uğramasını doğru bulmadığını bildiren Akşener, ”Millet İttifakı’nın içersinde yer almasını isterdim ama CHP’den kopmuş bir arkadaşımız bulunduğu amacıyla CHP’nin getirmesi gereken bir durumdu, memnuniyet duyardım. Sayın İnce’nin bir linçe tabi tutulmasını doğru bulmuyorum. Sayın İnce ve Oğan’ın aday olma hakları analarının ak sütü gibi helaldir. Kuralları yerine getirmiş Türkiye’de yaşam sürdüren her bir vatandaş cumhurbaşkanı adayı olma ile ilgili sahiptir. Yüzer bin imza ile aday oldular. Bu saygı duyulacak bir iştir. Sayın İnce’nin lince tabi tutulmasını doğru bulmuyorum. İnce’nin oyları ile ilgili bir bilgim yok.” ifadelerini kullandı.